אודות שירן רז

שירן רז – יועצת ‏אסטרטגית רגשית

  • שיטת הליווי של שירן רז הוכחה כיעילה בעשור האחרון בו ליוותה אנשי עסקים, ארגונים, פוליטיקאים בתחומים מגוונים. הגישה מבוססת על חוויות אישיות עמוקות והשקה לתחומים מגוונים כגון: פסיכולוגיה, ניהול, פילוסופיה, אימון, חקר תרבויות שונות.
  • הייחודיות שלה באה לידי ביטוי ביכולת למפות את מצבו של הפרט או הארגון, כמעט ללא הסתמכות על העבר, הבנה של המציאות האובייקטיבית בו הוא נמצא והבנה של הסביבה על כל המשמעויות שלה.

בכך ישנה אפשרות פרקטית לנווט את דרכנו להצלחה, ולוודא כי המטרה אליה אנו שואפים אכן ריאלית.

שיטתה של שירן רז מונעת מרבדים תת הכרתיים עמוקים, בעזרתם היא מנתחת מהלכים עתידיים, ובכך מסייעת בהיערכות למשברים במהלך הדרך

שירן רז מסייעת במקרים בהם יש תחושה של חוסר סדר, משבר ותקיעות – בארגון, בחברה, בעסק ובתחום האישי – להם היא מצליחה לתת ניתוח ופיתרון ריאלי.

מודל חוצה תרבויות, למה?

העולם שלנו הופך להיות גלובאלי, קטן וזמין יותר, הכל נגיש, מהיר ומשפיע על כל החלטה שאנו לוקחים, המודל מותאם לאותן מהירויות, רבגוניות ועומסים בהם אנו נתקלים.

ייעוץ אסטרטגי רגשי מחייב הבנה של החשיבה העמוקה והמניעים הבלתי נראים לעין, חייב הבנה של תחומים שונים, ולא מיקוד בהבנה נקודתית.

כיום עוסקת שירן רז כמלווה אישית בעולם העסקי, בישראל ומחוצה לה. מלמדת את מודל הספירל, פרי פיתוחה, ביחידים ובקבוצות. מעבירה סדנאות והרצאות לחברות וארגונים.

 

שלכם, שירן.

כבר נרשמתם לאירוע הבא שלי?
 
כבר נרשמתם לאירוע הבא שלי?