אודות שירן רז

שירן רז – יועצת ‏אסטרטגית רגשית לעסקים לפוליטיקאים וארגונים

  • החלה את דרכה בתחום הכספים והניהול, תוך שימת דגש על התנהלות ויעילות.
  • מפתחת מודל ה"ספירל" לאחר שנים של חקירה, לימוד והתנסות בעבודה עם יחידים וקבוצות
  • הגישה מבוססת על חוויות אישיות עמוקות והשקה לתחומים מגוונים כגון: פסיכולוגיה, ניהול, פילוסופיה, אימון, חקר תרבויות שונות.
  • הייחודיות שלה באה לידי ביטוי ביכולת למפות את מצבו של הפרט או הארגון, ללא הסתמכות כמעט על העבר, הבנה של המציאות האובייקטיבית בו הוא נמצא והבנה של הסביבה על כל המשמעויות שלה.

בכך ישנה אפשרות מהירה יחסית ופרקטית לנווט את דרכו להצלחה, ולוודא איתו כי המטרה אליה הוא שואף להגיע אכן ריאלית.

שיטתה של שירן רז מונעת מרבדים תת הכרתיים עמוקים, בעזרתם היא מנתחת מהלכים עתידיים, ובכך מסייעת בהיערכות למשברים במהלך הדרך

שירן רז מסייעת במקרים בהם יש תחושה של חוסר סדר, משבר ותקיעות – בארגון, בחברה, בעסק ובתחום האישי – להם היא מצליחה לתת ניתוח ופיתרון מהיר.

מודל חוצה תרבויות, למה?

העולם שלנו הופך להיות גלובאלי, קטן וזמין יותר, הכל נגיש, מהיר ומשפיע על כל החלטה שאנו לוקחים, המודל מותאם לאותן מהירויות, רבגוניות ועומסים בהם אנו נתקלים.

ייעוץ אסטרטגי רגשי מחייב הבנה של החשיבה העמוקה והמניעים הבלתי נראים לעין, חייב הבנה של תחומים שונים, ולא מיקוד בהבנה נקודתית.

"הספירל" בפוליטיקה

אצל פוליטיקאים היתרון הוא בכך שהם כל כך עסוקים ב "פוליטיקה", שהם פחות רואים מה באמת קורה בבטן הרכה של הציבור שלהם, ותשומת הלב שהם נותנים לחברי המפלגה שלהם יכולה להיות בקלות עודפת מידי או פחותה מידי, בגלל חוסר/עודף האמון שהם מאמצים אליהם. שירן מלמדת אותם לווסת, להקשיב, לסמן מטרות ריאליות ולממשן.

"הספירל" בארגונים

באמצעות מודל פשוט ומודולארי, כל חבר הנהלה או עובד בעמדת מפתח מקבל לידיו תוכנית פעולה. הלמידה של המודל מרחיבה את נקודת המבט של ההנהלה מצד אחד, ומאפשרת דיאלוג ישיר ושוטף בארגון מצד שני. זהו מצב בו כולם מרוויחים בזכות ראיה רחבה יותר, מדויקת יותר ומלאת תשוקה, תוך יצירת שיתוף בין האנשים בתוך המחלקות, בין המחלקות, והמחלקות החוצה.

כיום עוסקת שירן רז כמנטורית לבכירים ופוליטיקאים, החיים בישראל ומחוצה לה. מלמדת את מודל הספירל, פרי פיתוחה, ביחידים ובקבוצות. מעבירה סדנאות והרצאות לחברות וארגונים בהכוונה לקראת מנהיגות מצליחה.

במהלך השנים האחרונות שירן הדריכה וליוותה אלפי אנשים, וסייעה להם לחזק ולהבין את היכולות המנטאליות שלהם ולממש את הפוטנציאל האישי והעסקי שלהם.

למה את עושה את זה?

אני מאמינה כי כולנו נולדנו עם יכולת להגשים את יעודנו בעולם. אלא שבאיזשהו מקום, אנו נוטים להתרחק מהאושר האמיתי ולהעביר את החיים שלנו על אוטומט.

אירועי חיי, קיפלו עצמם לתוך אג'נדה ברורה המצליחה לפרוט מחדש מצבים מורכבים ולבנות אותם לתוך עשייה מעוררת . בנוסף לכך  הניסיון, הלמידה , המחקר והעבודה האינטנסיבית עם פרטיים וארגונים במשך שנים רבות  צלחו וחברו יחדיו לתוך מודל הספירל  "פיתוח האינטואיציה וקבלת החלטות".

המודל  בדרך ייחודית, מקורית וענפה ממפה את אתגרי החיים לרבדיו השונים וממנף אותם למחוזות חדשים .

לא משנה באיזה מקום אתם נמצאים כרגע, ביחד נעבור מסע מרתק של גילוי עצמי ובירור הקיים לעבר עתיד מלא משמעות מבחינה רגשית, כלכלית, רוחנית ועסקית.

אני מזמינה אתכם לקרוא עוד עליי ועל מודל הספירל שפיתחתי.

שלכם, שירן.