חזרה לרשימת מאמרים
כל הטיפים לפתיחת עסק
פורסם על ידי: שירן רז קטגוריה יזמות, עסקים תגובות: 0 תאריך פרסום:19/01/2021

למה שנת 2021 יכולה להיות השנה האולטימטיבית לפתיחת עסק?

מאחר ששנת 2020 עודדה אותנו לקבל בברכה את העובדה שדברים כה רבים אינם בשליטתנו, אנחנו יכולים להבין יותר בבירור מה הצליח ברחבי העולם, ומה לא. כמו כן, עומד לרשותנו יותר זמן לנתב את האנרגיה לתחומי חיים שנמצאים בשליטתנו.

במיתון שהיה בין השנים 1957-1958, נפתח מלון הייאט הראשון. חברת מייקרוסופט הוקמה בתקופת המיתון שנגרם כתוצאה מחרם הנפט בשנים 1973-1975.

במיתון הגדול בשנים 2007-2009, הוקמו מספר חברות הזנק (סטרטאפ) כמו אובר, ו-Airbnb, שוק שכירות החופשה הידוע.

אם תהיתם אם זהו אכן הזמן האולטימטיבי להקים עסק, או אם התחלתם לעשות את צעדיכם הראשונים בעולם היזמות אבל עדיין מתלבטים לגבי ההחלטה שקבלתם, להלן שלוש סיבות לכך שעליכם לסמוך על האינסטינקטים שלכם וללכת עד הסוף.

צריכת התכנים המקוונים גבוהה מאי פעם, ולכן זהו עיתוי מצוין להקים עסק

הבעיות ההולכות וגדלות העומדות בפני הצרכנים פירושן יותר פתרונות מאי פעם. הקמת עסק קלה ונגישה יותר לאנשים כמוכם וכמוני, כדוגמת מסחר אלקטרוני, עזרה וירטואלית, אימון, או כתיבה כפרילנסר, מעצב או מפתח.

לקבלת התכנים במייל אישי

"תוכן טוב הוא מצרך. תוכן מצויין הוא נדיר"

המסחר האלקטרוני זינק בכמעט 40% עם פרוץ משבר הקורונה.

אם אתם חושבים על האופן שבו דפוסי הצריכה והרכישה שלכם השתנו בשנים האחרונות, קל יותר לזהות מגמות בכיוון שאליו מועדות פנינו בעולם הצריכה והעסקים.

אם אתם חושבים על פתרונות שהייתם רוצים שיהיו בידכם, ואינם זמינים כעת, סביר להניח שישנם גם אחרים המחפשים את אותם הפתרונות.

להצטרפות חינם לערוץ הטלגרם
לחצו כאן

ייתכן ויעניין אותך >>> האם אתם יזמים? 

יותר התבוננות פנימית עזרה לנו להתכוונן על הכשרונות הייחודיים שלנו ועל הכוחות הטמונים בנו

מכיוון שהתחלנו לבלות יותר בבית, כך גם היה לנו יותר זמן לעשות את מה שאנחנו אוהבים. עבור רבים מאיתנו, פירושו של דבר יותר בישול, כתיבה, שיחה ויצירה בדרכים האופייניות לגאונות הטמונה בכל אחד מאיתנו.

לעיתים כה קרובות, אנחנו מפקפקים בעצמנו ולא יודעים בדיוק במה אנחנו טובים, עד כדי כך שהדבר מונע מאיתנו לעשות את הצעד הבא קדימה, אל עבר הרצונות העמוקים ביותר שלנו. אנו מאמינים שהכשרונות שלנו אינם ייחודיים. אנו סבורים כי הכשרונות שלנו, באים בקלות לכל אחד. בפועל, אתם מוכשרים בצורה בלתי רגילה.

אמנם אנשים מסוימים יכולים להיות בעלי כשרונות דומים לשלכם, או שיהיו מסוגלים לרכוש אותם במהירות, אבל ייתכן שלא בהכרח ייהנו מהם. כשאתם נהנים מכשרון כזה או אחר, התשוקה והאנרגיה שלכם קורנת מתוך העבודה שלכם. העבודה הופכת קלה ומהנה כאשר אתם מחוברים לנשמתכם ולמה שלבכם חפץ.

מיתון יכול להגדיל את כוח העבודה הזמין

המגיפה כפתה אבטלה על רבים. אם אותם אנשים לא יחליטו להקים עסקים פרטיים, הם יחפשו להצטרף אל אלה שכן יעשו זאת, ויתרמו ממומחיותם ומנסיונם במקום בו יהיה להם את הערך הרב ביותר.

לא רק שאנחנו עוזרים לאלו הזקוקים לרווחה כספית בתקופה מאתגרת, אנחנו גם מחברים את אותם אנשים לשליחויות ולרעיונות עסקיים חדשים משני חיים במלוא המובן.

אם אתם מהססים לגבי הקמת עסק בתקופה זו, חפשו את הסיבות שבגינן העסק יעבוד, במקום לבדוק למה לא, משום שהתמקדות בדברים מובילה לצמיחתם.

עולם העסקים המקוונים הוא הנורמה החדשה. מנהיגים מצליחים רבים, כמו גם עסקים וחברות יוצרים דווקא בתקופה זו, של תהפוכות ובלבול.

חזרה לרשימת מאמרים
חנות