חזרה לרשימת מאמרים
פורסם על ידי: שירן רז קטגוריה עסקים תגובות: 0 תאריך פרסום:08/01/2017

20 סימנים שאתם מצליחים בחיים, אפילו אם אתם לא חושבים ככה

כולנו חווים בצורה כזו או אחרת כשלון, יש לנו תקופות יותר טובות ופחות טובות, אבל הנטייה היא להתעלם מכל אותם “דברים קטנים” שאתם כן מצליחים בהם. יש מצב שאין לכם רכב מפואר בחנייה, מיליונים בבנק, אחוזה ויאכטה וזו הסיבה שאתם מגדירים עצמכם כאנשים לא מצליחים.   קבלו 20 סימנים לכך, שההפך הוא הנכון!

1.מערכות היחסים שלכם פחות דרמטיות מהעבר

עם הבשלות מגיעה ההבנה שאין צורך בדרמות במערכות היחסים שלכם, אם אתם מסתכלים אחורה ומזהים שאתם פחות דרמטיים, סימן שהצלחתם!

2.אתם לא חוששים לבקש עזרה ותמיכה כשצריך

לבקש עזרה אינה חולשה, הפוך הוא. אנשים חזקים ומודעים לעצמם נעזרים בתמיכה והדרכה חיצונית. אף אדם מעולם לא הצליח לבדו, יש צורך בעבודת צוות כדי להשיג את המטרות. לבקש עזרה היא סימן שגדלת כאדם.

3.העלתם את הסטנדרטים שלכם

אינכם מוכנים לסבול סביבה עוינת ואנשים שלילים לידכם, אפילו לא מעצמכם. אתם מעריכים אנשים לפי המעשים שלהם, ומתרחקים מ”זוללי אנרגיות” בחייכם.

4.אתם לומדים להגיד “לא” לכל מה שעושה לכם לא טוב

לא, זה לא נרקסיסטי! בשביל להצליח צריך אהבה עצמית ומי שנמצא במקום שחשוב לו להתפתח, יגיד לא לכל דבר שלא עושה לו, טוב לא מתאים יותר, לא משרת את האינטרסים שלך, ומוריד לך את מצב הרוח.

5.יש רגעים שאתם אוהבים את הדמות הנשקפת במראה

המצב האידיאלי זה לאהוב את הדמות הנשקפת במראה כל הזמן, אבל אפילו שזה לא קורה באופן תמידי, מספיק שיש רגעים נוספים ממה שהיה לכם, זו הצלחה.  תאהבו את עצמכם, אתם הכי מהממים שיש.

6.הבנתם שכישלונות וכניעה הם חלק מההתפתחות שלכם

לא כל אחד יכול להיות להצליח 100% מהזמן. הרי, זה פשוט לא מציאותי. החיים מורכבים מניצחונות והפסדים. ברגע שאתם מסתכלים על הכישלונות שלכם כאבני דרך למשהו טוב יותר, ניצחתם.  הרי, למעשה אין באמת דבר כזה כישלון, רק  חלק ממסע מופלא של חייכם.

7.יש לכם היום סביבה תומכת, אנשים שיעשו הכל למענכם

לא מדובר בכמות אלא באיכות, אתם כבר מזהים אנשים לא אמיתים ובוגדניים והם לא חלק מהסיסטם שלכם יותר.  אם יצרתם כזו סביבה, הצלחתם.

8.אתם לא מתלוננים הרבה

אתם מבינים שאין באמת סיבה להתלונן. סביר להניח שעברתם דברים בחיים ויש לכם “קצת” ניסיון בחיים שכללו אולי קשיים והפסדים קשים, אנשים מצליחים יודעים להודות ולהגיד תודה גם על השגרה וגם על המשבר.

9.אתם מסוגלים לחגוג את ההצלחות של אחרים

אתם מבינים כי העובדה שאנשים אחרים מצליחים, זה לא הופך אתכם לכשלון. אתם משבחים אנשים שהגיעו לפסגה חדשה, והאנרגיה החיובית שאתם נותנים  לניצחונות שלהם, תסייע לכם ליצור הצלחה משל עצמכם.

10.הולכים אחר התשוקות שלכם

אתם לא קופאים על השמרים. אתם יודעים שיש לכם משהו נפלא לתרום לעולם. לא רק שאתם יודעים  שאתם מצוידים בכישרונות ומתנות ייחודיים,  אתם גם עושים מאמץ גדול להביא אותם לידי ביטוי החוצה לעולם.

11.יש לכם דברים שאתם מצפים להם

אם אין לאנשים דברים מרגשים שקורים בחיים שלהם, כאלו שהם מצפים להם בקוצר רוח,  סימן שהם חווים סוג של מוות איטי.  אם יש לכם מטרות שאתם להוטים מהם ומחכים להגשמה שלהם, סימן שהצלחתם.

12.יש לכם מטרות שהתגשמו

למרות “כשלונות” הם חלק מהחיים,  חיכיתם זמן ארוך שהמטרות והחלומות שלכם יבואו לידי ביטוי. אתם יכולים להגיד שיש כבר ארומה של התממשות חלק מהמטרות ותחושת נצחון שמתדלקת אתכם.

13.יש בכם אמפתיה לאחרים

אנשים ללא אמפתיה,  מתים מבפנים. אמפתיה זו מעלה הראויה להיות מופצת בעולם עם הרבה אהבה ואנרגיה חיובית.

אנשים מצליחים יודעים זה. אם אתם מסוגלים לאהוב אחרים כאילו הם בני משפחה וקרובים יקרים, הצלחתם.

14.אתם יודעים לאהוב ומספיק פתוחים לקבל אהבה בחזרה

באהבה יש סיכון שרב האנשים מפחדים לקחת, כי מצד אחד אנחנו רוצים עמוקות לחוות אותה אך באותה נשימה מפחדים פחד גדול לחוות כאב מהדחייה, לכן אם הצלחתם לאהוב ולהיות נאהבים, הצלחתם

15.אתם מסרבים להיות קורבן

אתם יודעים שהחיים לא נגדכים, ובהרבה מצבים אתם אחראים לכל המתרחש בחייכם, אנשים מצליחים לא מוכנים להיות התוצאה של החיים ולכן הם יוצרים את הנסיבות וכובשים אתת החיים.

16.לא אכפת לכם מה אנשים אחרים אומרים

אתם מבינים שאי אפשר לרצות את כולם, אתם מבינים שהחברה שופטת הרבה פעמים  בסטנדרטים לא הגיוניים, ואתם בוחרים להשאר נאמנים לעצמכם ולאהוב את האדם שאתם.

17.אתם מסתכלים על הצד החיובי

לכולם יש אכזבות בחיים, רק שיש כאלו שבוחרים לראות רק אותם. אם אתם מבינים שבכל אכזבה יש גם הזדמנות ואתם מוכנים ללמוד ממנה. ניצחתם.

18.אתם מקבלים את מה שלא ניתן לשנות

אם נודה באמת, יש לא מעט דברים שאין ביכולתנו לשנות גם אם מאוד נרצה. אפשר לשנות את הראייה שלנו על המצב. אם הצלחתם לשנות את התפיסה שלכם לגבי עניין שלילי שלא ניתן לשנות לחיובי, הצלחתם.

19.אתם משנים רק מה שאתם יכולים לשנות

ושוב נודה בעובדה שיש דברים שהם לא בשליטה שלנו. אבל אם יש מצב שכן נצליח להשפיע ולשנות, וזו גם הבחירה שלכם, לעשות מעשה ולהילחם על השינוי, הצלחתם.

20.אתם מאושרים

אם היום אתם יותר מאושרים מבעבר, הצלחתם בענק! כי אושר הוא המדד הראשון והחשוב בהצלחה. אם זה משנה כמה כסף רכוש או מעמד יש לכם, אם אתם לא יכולים לחוות אושר.

לסיכום, גם אם רק חלק מה 20 אתם יכולים לסמן וי, זה בסדר. סימן שאתם בדרך הנכונה, המשיכו לעשות עבודה טובה כמו שעשיתם עד כה והשאר יגיעו.

חיים של הצלחות קטנות וגדולות

שירן

 

חזרה לרשימת מאמרים
חנות