ארגונים צריכים להיות מוכנים להתאים את האופן שהם חושבים ומתנהגים, בשביל שיוכלו לעמוד בדרישות החדשות של הלקוחות, העובדים, הספקים והמתחרים, המשתנים במהירות בתקופת משבר הקורונה.

תפיסת הארגון כ”יחידה” גמישה, חזקה ומתואמת לשינויי השוק, אינה חדשה עבור חלקיכם, כך גם בארגונים שעבדתי איתם בעשור האחרון.
אך כיום כדאי וצריך לפעול במהירות ולהתאים את מבנה ופעילות הארגון, כמו למשל דגש חזק על האמצעים הטכנולוגיים, שהעובדים יוכלו לתקשר טוב יותר בינם לבין עצמם ואל מול לקוחות וספקים.
1. העצמת עובדים
אין זמן מתאים יותר לעזור לעובדים בתקופה של אי וודאות, חוסר שיגרה, ריחוק חברתי, כאשר הצרכים המיידים שלהם עלולים לא להיות מזוהים נכון, כאשר המסרים מההנהלה לשאר העובדים חייבים להיות ברורים ומדויקים, ומהירות תגובה של העובדים הכרחית אל מול נקודות ממשק חדשות, עלייה בחשיבה יצירתית, מוטיבציה, ומחויבות למותג.
בשביל שהעובדים יהיו חזקים יעילים ונמרצים, יש צורך להדריך אותם כיצד להשתמש יותר עם היכולות המנטליות שלהם, תוך ראייה רציונלית ופרקטית. חיזוק האני שלהם עם חיבור חזק לארגון.
2. מנהיגות
מנהיגות תמלא תפקיד מרכזי בכל זה. כנאמר בפתגם, “קל להחזיק את ההגה כאשר הים שקט”. כפי שקורה בכל משבר, כאשר לבסוף יעבור זעם, הוא אומנם יספק לנו קשת רחבה של לקחים באשר להתנהלות בתקופות של אי ודאות, אך בינתיים ישנה עבודה לעשות וגם מנהלים רוכשים כלים חדשים או משפרים ומחדדים שיטות קיימות המחזקות את החלק המנטלי באישיות שלהם, כמו: התמודדות במצבי לחץ, מציאת פתרונות, ראייה קדימה, זיהוי הצרכים והתאמת הפתרונות אליהם מול עובדים לקוחות, ספקים ומתחרים.

״שירן יקרה

רציתי להודות לך על יום מדהים שענה על כל הציפיות ומעבר.

ניהול לוחות הזמנים הנהדר וההרצאה בתחילת היום שהובילו לסיעור מוחות יוצא דופן.

הרשמים של כל המשתתפים היו ממש טובים, הם עבדו ונהנו גם יחד והפיקו את המירב.

היה לי כיף גדול לעבוד איתך, החל משלבי התכנון ובמהלך היום”  קימברלי ישראל”

 

 

“Anyone running a business and aiming to be truly innovative as a manager and as player in their industry requires the thoughtful guidance of a coach and trusted consigliere. Shiran provides clients with expertise culled from her work with countless entrepreneurs and “C-level” executives from a variety of industries. Her coaching and organizational insights quite simply accelerate success  Foundry Literary + Media co-founder Yfat Reiss Gendell

להזמנה ופרטים נוספים

    חנות