הרצאת דגל – אסטרטגיה רגשית

לאחר פגישתה של שירן רז עם אלפי אנשים בארץ ובעולם, תומצתו התובנות והכלים לכדי הרצאה אחת – מפוצצת!!! מנערת! מעוררת השראה! מרכיבה ומטעינה מחדש את כל אותם אזורים בחיינו שחייבים תשומת לב!

למה כל כך ברור לנו שבעסקים ובפוליטיקה צריך אסטרטגיה, ולעומת זאת בחלק הכי רגיש ומרכזי שלנו – הרגש, אנחנו פועלים לפעמים מתוך אילתור, הרגל ישן או עצות שלא תמיד נכונות לנו?

גם בתחום הזה, שווה וכדאי לחשוב על אסטרטגיה!

סדנא לזוגיות ומערכות יחסים בריאות

זוגיות היא מערכת יחסים קרובה בין שני אנשים. בניית הקשר הזוגי היא תהליך הדרגתי המחייב הבנה של עצמנו, קבלה של המציאות החדשה וויתורים כאלה או אחרים מכל אחד מהצדדים. השאיפה של חלק מהזוגות היא גם להקים משפחה, שזה מבחינתם שיא מימוש הזוגיות. כמו כן, זוגיות יכולה גם להסתיים כאשר אחד הצדדים החליט או בהסכמה הדדית.

כל הדרך עד הזוגיות ובתוך הזוגיות היא מסע שלעולם אינו נגמר, תמיד יש “משהו על הפרק” – התמודדויות שונות וכמובן גם זמנים יפים.

סמינר שלושה ימים – “דיסטני”

דיסטני הינו קונספט בוטיק שמטרתו- להתנתק בשביל להתחבר!

שילוב של חוויה גיאוגרפית, והיסטורית דרך טיול והימצאות במקום אחר שהוא לא הבית, תוך כדי לימוד תכנים

מרתקים וחדשים הנוגעים במציאות היומיומית.

קורס מיוחד על קלפי אימון – הפסיפס

ערכת קלפי הפסיפס, נוצרה מתוך שנים של עבודה בתחום הייעוץ האישי והליווי בארגונים. בתוך הערכה מחכות לכם כל התשובות ונקודות המבט שאתם צריכים לראות, בשביל לחוות התעוררות, השראה וטרנספורמציה.

התובנות שאתם תגיע באמצעות המסרים של הקלפים, יעזרו לכם למצוא דרכי פעולה חדשות ויעילות יותר, וכן – להתמודד עם אתגרי החיים ביתר קלות.

חנות