הרצאת דגל – אסטרטגיה רגשית

לאחר פגישתה של שירן רז עם אלפי אנשים בארץ ובעולם, תומצתו התובנות והכלים לכדי הרצאה אחת – מפוצצת!!! מנערת! מעוררת השראה! מרכיבה ומטעינה מחדש את כל אותם אזורים בחיינו שחייבים תשומת לב!

למה כל כך ברור לנו שבעסקים ובפוליטיקה צריך אסטרטגיה, ולעומת זאת בחלק הכי רגיש ומרכזי שלנו – הרגש, אנחנו פועלים לפעמים מתוך אילתור, הרגל ישן או עצות שלא תמיד נכונות לנו?

גם בתחום הזה, שווה וכדאי לחשוב על אסטרטגיה!

הרצאה סוחפת ליום האישה

לאחר שנות קריירה ארוכות אשר בהן שירן רז הרצתה לאלפי נשים בארץ ובעולם, היא החליטה להרכיב הרצאה מיוחדת בשביל המין הנשי, במיוחד ביום בשנה שמיועד רק להן.

סיבות עיקריות אשר הובילו אותה לעשות זאת, היא עצם העובדה שהיותה אישה היא מכירה מקרוב את העולם הרגשי המפותח, אינטואיציות טבעיות והתמודדויות שהן חוות בריבוי משימות (בשל המציאות המכתיבה להן), והכל בשאיפה להגיע לאושר ולמימוש ייעודן.

הנחיית קבוצות חשיבה

מעלים שאלות שעל פיהם יעלו רעיונות -נותנים לכולם הזדמנות שווה לדבר, יהיה רישום מסודר של הרעיונות. נפרוץ את החשיבה המקובעת אל מול ההרגלים הקיימים ונעלה רעיונות חדשים על ידי טכניקות שונות לעידוד היצירתיות.

סדנא לחשיבה יצירתית

איך מגיבים בתוך שגרת שינויים מתמשכת? איך מייצרים תקשורת בהירה וחיובית? איך מניעים את העובדים? איך מנהלים פרויקטים שמשתנים כל הזמן, ואיך משמרים את העובדים המצוינים למרות השחיקה, המתח, הלחץ?
עבור כל הדילמות הללו ועוד, פיתחה היועצת האסטרטגית, שירן רז, מודל ייעוץ ייחודי אשר שמו “מודל הספירל”.

סדנא לחשיבה יזמית וחדשנות

אמנם לא כל אחד נולד יזם בנשמתו אך עם הכלים הנכונים ניתן להגיע לרמת מודעות כזו שבה המוח לומד לחשוב בצורה לא ליניארית. יזמות היא עיסוק בו לאינטואיציה קיים משקל רב ועוצמתי, משום שאנשיה צריכים לקבל החלטות רבות באופן אינטואיטיבי (“מהבטן”).

יזם מצליח חייב לפעול מתוך אומץ וראייה לטווח הארוך, אך עם זאת הדבר מחייב גם תשומת לב לפרטים הנקרים בדרך; משמע, להיות מודע לגורמים המניעים אותו מצד אחד, אך גם לאלה החוסמים אותו ומונעים ממנו להתקדם הלאה.

מנהיגות נשים

בימינו הנשים כבר הפסיקו לנהוג לפי תכתיבי החברה העתיקים, שראו בהן כמעין מין מוחלש ללא יכולות, השכלה או כוח. היום יש נשים בעמדות ניהול והנהגה גם בתחומים רבים שנחשבו בעבר ל”גבריים”.

המשימה של הנשים משולבת, גם למצוא את דרך ההנהגה והניהול הייחודית להן וגם להתמודד עם אתגרים גדולים ושונים מגברים.

כאשר האתגר החשוב הוא לשנות, להשוות ולרתום עוד נשים למרות התפיסה העתיקה שנשים לא מסוגלות להיות אסרטיביות, חזקות ולוגיות כמו גברים ואף להיות מתוגמלות ומוערכות מספיק בגלל מי שהן ולא בגלל שהן הופכות להיות “כמו גברים”.

קורס אינטואיציה בקבלת החלטות

בעולם המודרני קצב השינויים מהיר, יכולת החיזוי נחלשת, יש הצפת מידע, וכל שנותר לך הוא לסמוך על עצמך.

גם כאשר כמות המידע שברשותנו נמוכה, אנו צריכים לקחת החלטה שתניב תוצאה חיובית.

הדלתא החסרה בקבלת החלטות, היא – האינטואיציה.

הקורס לקבלת החלטות מאפשרת למשתתפיה ללמוד ולתרגל כיצד ניתן לזהות ולשפר את סגנון קבלת ההחלטות ולרכוש כלים לניהול “משולב אינטואיציה”.

ניהול נטול אינטואיציה משול להליכה ביער סבוך ללא מפה.

חנות