שירן רז – יועצת אסטרטגית רגשית

שירן רז כיום יועצת אסטרטגית רגשית ויזמית בנפשה.

מרצה בפני פורומים מקצועיים מצומצמים ובפני קהל רחב בארץ ובעולם, מפתחת מודל “הספירל” ומחברת ספר- “היהלום“

בעשור האחרון שירן יצרה מוניטין בינלאומי מגוון דרך פעילות ענפה במקומות שונים בעולם, כגון; ארצות הברית, רומניה, פינלנד, יוהנסבורג, קייפטאון, קוסטה ריקה, שוויץ ווייטנאם וכמובן ישראל.

ההתמחות של שירן רז היא בזירה העסקית, פוליטית והארגונית אך כל אדם המבקש לעצמו עוד יכול להיתרם רבות מהניסיון העשיר ומצורת ההנחיה הייחודית שלה,
בארגונים היא מתמחה בפיתוח מנהלים, וסדנאות לחשיבה יצירתית.

מבין לקוחותיה נמנים אנשים המשפיעים על סדר היום של האזרחים, ולכן מוזמנת גם לפאנלים רבים בערוץ הכנסת ובאתרי החדשות.

בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול, כלכלנית מצליחה בהכשרתה, ותלמידה סקרנית של החיים, מעשירה את עצמה בידע מתחומים נוספים ומגוונים, כל הזמן.

בסגר הראשון של הקורונה, מרץ 2020 שירן פתחה ערוץ יוטיוב לקהל הרחב, בשם
Shake your mind
שייתן מענה רגשי ופרקטי לאנשים בתוך מציאות משתנה. בערוץ מפורסמים מגוון רחב של פודקסטים קצרים, שהם סוג של מדיטציה מלווה בנופים מרגיעים ויפיפיים וכך כולם ללא הגבלה יכולים להיתרם לכמה דקות של שקט וסידור המחשבות.
אין צורך בניסיון או הבנה מסוימת, רק לשים אוזניות ולהקשיב להדרכה.

 

 

 

השיטה שלה

שיטת הליווי הפרטית והעסקית של שירן רז הוכחה כיעילה בעשור האחרון בו ליוותה אלפי אנשי עסקים, ארגונים, פוליטיקאים בתחומים מגוונים.   

הגישה מבוססת על חוויות אישיות עמוקות והשקה לתחומים מגוונים כגון: פסיכולוגיה, ניהול, פילוסופיה, אימון, חקר תרבויות שונות.

הייחודיות שלה באה לידי ביטוי ביכולת למפות את מצבו של הפרט או הארגון, כמעט ללא הסתמכות על העבר, הבנה של המציאות האובייקטיבית בו הוא נמצא והבנה של הסביבה על כל המשמעויות שלה.

בכך ישנה אפשרות פרקטית לנווט את דרכנו להצלחה ולוודא כי המטרה אליה אנו שואפים אכן ריאלית.

מודל הספירל ע”פ שירן רז 

במהלך חיי, דרך אירועים אישיים ומקומות שבהם עבדתי, התחזק בי הרצון לסייע לאנשים סביבי. ניסיתי להבין: מה מניע אנשים להתנהג בדרך אחת ולא באחרת? מה הם חושבים לעצמם? מה גורם לאדם אחד להיות חסר משאבים רגשיים וחומריים, ולאדם אחר להיות בעל מנוע פנימי שדוחף אותו להצלחה?

מתוך הסקרנות הטבעית שהניעה אותי ומתוך מחקר, לימודים, ניסיון שצברתי בעבודתי עם אלפי אנשים פרטיים ועם ארגונים, בניתי את מודל הספירל.

מודל הספירל הינו מודל פשוט לכאורה, אשר בנוי משבעה שלבים המלווים בעיקרון המתאים לכל שלב ובכך מתווה דרך לעשיית שינוי. מטרתו של מודל זה הוא לסייע לנו לעצב את דרכנו לעבר הייעוד שלנו,  ולתת הכוונה פשוטה ולוגית לבני אדם בכל רובד חייהם.

מסייע בחרדות, מצבים של חוסר בהירות/בלבול, כאשר רוצים שונים וכל הכלים והשיטות הקודמות לא עבדו, רווחה כלכלית, מיצוי ומימוש בחיים, מיקוד קריירה, פיתוח עסקי, השבחת ההון האנושי בארגונים.

 

מודל “הספירל” – אישי

האדם לומד ומתרגל צורת חשיבה המשפיעה על הרגש והמעשים שלו בפועל. כמו כן, לומד להתחבר לאינטליגנציה האותנטית שלו, ללא שיפוטיות, אג’נדות ופילטרים.

אנשים אשר מתורגלים בשיטת הספירל, מגבירים את החוש האינטואיטיבי, האומץ, השלווה הפנימית, יכולת קבלת החלטות ואף בריאות פיסית.

 

מודל “הספירל” – בעסקים

הלמידה של המודל מרחיבה את נקודת המבט של ההנהלה מצד אחד, ומאפשרת דיאלוג ישיר ושוטף בארגון מצד שני. זהו מצב בו כולם מרוויחים בזכות ראייה רחבה יותר, מדויקת יותר ומלאת תשוקה, תוך יצירת שיתוף בין האנשים בתוך המחלקות, בין המחלקות, ובין המחלקות ומחוצה להן.

 

המלצות

מאמרים אחרונים

הזדמנויות עבור עסקים 2020

ההזדמנויות העסקיות המובילות לשנת 2020/21

הקמת עסק בשנת 2020/21 מאתגרת אך אפשרית ורבות מההזדמנויות המוצגות במאמר מהוות גם הזדמנויות נהדרות לעסקים מהבית. אף אחד מהרעיונות... קרא עוד

דאגה, עצב, איך מתגברים?

15 דרכים פשוטות להתגברות על דכאון ועצב

דכאון עלול להחליש. ההבדל בין דכאון לבין הרגשה כללית לא נעימה ואי שביעות רצון, הוא תהומי. על פי הרוב,... קרא עוד

אהבת חינם

אהבת חינם

  אהבת חינם אינה עוד סיסמא אלא סגנון חיים של האדם לתוך נבכי עצמו. ביום חמישי האחרון העברתי הרצאה בזום, ״אהבת... קרא עוד

הרצון האמיתי

הרצון האמיתי

  כשאתם פשוט אתם, הכל קורה. כאשר אתם מרשים לעצמכם להיות אתם עצמכם, באותנטיות. אתם מאפשרים גם לאחרים בסביבה שלכם להיות... קרא עוד

הלא נודע

הלא נודע

אל נבקש הכל לדעת, אל נסתקרן לגבי המחר.. יש לפעמים שסיבה לא נודעת, יש לפעמים שנסתר הדבר. יש דברים נסתרים, לא נבין לא נדע, נעשה... קרא עוד

היום שאחרי

היום שאחרי

  דווקא עכשיו, שאנחנו סוג של כלואים! בתוך הבית, בתוך המחשבות, בתוך השאלות, בתוך הרגשות והמצב בחוץ רק מעודד הקצנה ואף... קרא עוד