הרצאות

בעולם של ימינו בו הרצון להצליח הוא חלק בלתי נפרד כמעט אצל כולנו, ויש יותר מתמיד אנשים אשר מבינים את חשיבות ה”אני עצמי”, ושואפים לשיפור עצמי. המאמץ התמידי להעלות את המודעות העצמית ולהשתפר בתחומי החיים נמצא כבר באופן מובנה. אנחנו רוצים חיים טובים יותר לעצמנו ולקרובים אלינו, אך לא תמיד יודעים בדיוק איך או מה לעשות. ישנו ערפל שמונע מאיתנו לראות לאן אנחנו צריכים לצעוד, גם אם לפעמים מדובר בשינוי הכי קטן בשביל להגיע אל המטרות שאנחנו שואפים להגיע.

שירן רז יועצת ומרצה מצליחה כבר מעל עשור מציעה לכם גם כן לקחת חלק מההרצאות שלה אשר יעניקו לכם בהירות, ידע, וכלים ליישום כבר בטווח המיידי!

סדנאות

שירן רז מציעה מגוון של סדנאות אשר עוסקות: בניהול, יזמות, חדשנות, נשים, מערכות יחסים, זוגיות, כסף וקריירה.

לאחר עשור בו היא נחשפה לאלפי סיפורים, אנשים ועסקים, היא בחרה להרכיב סדנאות שונות ומגוונות כתגובה לשינויים שמתרחשים כרגע בעולם שלנו, אשר הופך להיות גלובאלי, קטן, מהיר, נגיש, משפיע וזמין יותר. תחת שינויים בלתי פוסקים אלו אנו נדרשים לסגל תכונות והרגלים חדשים אשר מועברים בסדנאות שלה בצורה מאוד יצירתית, דינאמית ופרקטית.

אלפי אנשים כבר לקחו חלק מהסדנאות אשר והעשירו את עצמם בידע וכלים פרקטיים ואף שינו את חייהם! בואו גם אתם להתרשם ולנסות!

קורסים

לפעמים הידע שאנחנו צריכים והכלים שאנחנו רוצים לרכוש לעצמנו זקוקים לקורסים שונים אשר יעניקו ידע רב יותר, ע”י שעות נוספות, תרגילים נוספים, וידע רחב נוסף בכדי שנוכל להמשיך לנוע אל עבר היעדים שלנו.
בדיוק בגלל זה שירן רז פיתחה שני סוגים שונים של קורסים אשר ייתנו מענה לצרכים אלו שלכם! קורסים אשר בנויים על המון ניסיון, ידע, הבנה ורצון עמוק להעביר את הכל אליכם!
קורס ראשון – אינטואיציה וקבלת החלטות; בעולם המודרני קצב השינויים מהיר, יכולת החיזוי נחלשת, יש הצפת מידע וכל שנותר לך הוא לסמוך על עצמך. גם כאשר כמות המידע שברשותנו נמוכה, אנו צריכים לקחת החלטה שתניב תוצאה חיובית. הדלתא החסרה בקבלת החלטות, היא – האינטואיציה!

קורס שני – קורס מנטורים ע”פ מודל הספירל. כמו כן, אנשים מתמודדים בחיי היומיום מול קשיים ואתגרים, הם נאלצים למצוא את הכוחות לדחוף את עצמם, לייצר מוטיבציה בכדי לפעול ולעשות פעולות שימלאו אותם בתחושת סיפוק והנאה. הם לעיתים מחפשים את הכלים וההכוונה הנכונה, את האדם שידע להקשיב להם ללא שיפוטיות ויעזור להם לראות את התמונה הם צריכים מנטור! לכן פיתחה שירן רז את הקורס המצליח ביותר שלה קורס מנטורים ע”פ מודל הספירל.

חנות