הנחיית קבוצות חשיבה

מעלים שאלות שעל פיהם יעלו רעיונות -נותנים לכולם הזדמנות שווה לדבר, יהיה רישום מסודר של הרעיונות. נפרוץ את החשיבה המקובעת אל מול ההרגלים הקיימים ונעלה רעיונות חדשים על ידי טכניקות שונות לעידוד היצירתיות.

סדנא לחשיבה יצירתית

איך מגיבים בתוך שגרת שינויים מתמשכת? איך מייצרים תקשורת בהירה וחיובית? איך מניעים את העובדים? איך מנהלים פרויקטים שמשתנים כל הזמן, ואיך משמרים את
העובדים המצוינים למרות השחיקה, המתח, הלחץ?
עבור כל הדילמות הללו ועוד, פיתחה היועצת האסטרטגית, שירן רז,  מודל ייעוץ ייחודי אשר שמו “מודל הספירל”.

סדנא לזוגיות ומערכות יחסים בריאות

זוגיות היא מערכת יחסים קרובה בין שני אנשים. בניית הקשר הזוגי היא תהליך הדרגתי המחייב הבנה של עצמנו, קבלה של המציאות החדשה וויתורים כאלה או אחרים מכל אחד מהצדדים. השאיפה של חלק מהזוגות היא גם להקים משפחה, שזה מבחינתם שיא מימוש הזוגיות. כמו כן, זוגיות יכולה גם להסתיים כאשר אחד הצדדים החליט או בהסכמה הדדית.

כל הדרך עד הזוגיות ובתוך הזוגיות היא מסע שלעולם אינו נגמר, תמיד יש “משהו על הפרק” – התמודדויות שונות וכמובן גם זמנים יפים.

סדנא לחשיבה יזמית וחדשנות

אמנם לא כל אחד נולד יזם בנשמתו אך עם הכלים הנכונים ניתן להגיע לרמת מודעות כזו שבה המוח לומד לחשוב בצורה לא ליניארית. יזמות היא עיסוק בו לאינטואיציה קיים משקל רב ועוצמתי, משום שאנשיה צריכים לקבל החלטות רבות באופן אינטואיטיבי (“מהבטן”).

יזם מצליח חייב לפעול מתוך אומץ וראייה לטווח הארוך, אך עם זאת הדבר מחייב גם תשומת לב לפרטים הנקרים בדרך; משמע, להיות מודע לגורמים המניעים אותו מצד אחד, אך גם לאלה החוסמים אותו ומונעים ממנו להתקדם הלאה.

פיתוח מנהלים

היום יותר מתמיד נדרשים מנהלים להיות גם מקצועיים בתחום תפקידם אבל גם בעלי אישיות מפותחת וצבעונית יותר, וזאת בשביל שתהיה להם היכולת להוביל קדימה וגם להישאר במקום גבוהה מול שוק תחרותי ומשתנה.

העולם שלנו הופך להיות גלובאלי, קטן וזמין יותר. הכל נגיש, מהיר ומשפיע.

הסביבה הגיאוגרפית הטכנולוגית והתרבותית המשתנה וההתפתחות העסקית הגדלה מייצרות הזדמנויות ואתגרים חדשים לארגונים בכל יום.

מודל הספירל שפיתחה היועצת האסטרטגית שירן רז,  מותאם לאותן מהירויות, רבגוניות ועומסים בהם אנו נתקלים בארגונים וחברות.

מנהיגות נשים

בימינו הנשים כבר הפסיקו לנהוג לפי תכתיבי החברה העתיקים, שראו בהן כמעין מין מוחלש ללא יכולות, השכלה או כוח. היום יש נשים בעמדות ניהול והנהגה גם בתחומים רבים שנחשבו בעבר ל”גבריים”.

המשימה של הנשים משולבת, גם למצוא את דרך ההנהגה והניהול הייחודית להן וגם להתמודד עם אתגרים גדולים ושונים מגברים.

כאשר האתגר החשוב הוא לשנות, להשוות ולרתום עוד נשים למרות התפיסה העתיקה שנשים לא מסוגלות להיות אסרטיביות, חזקות ולוגיות כמו גברים ואף להיות מתוגמלות ומוערכות מספיק בגלל מי שהן ולא בגלל שהן הופכות להיות “כמו גברים”.

סמינר שלושה ימים – “דיסטני”

דיסטני הינו קונספט בוטיק שמטרתו- להתנתק בשביל להתחבר!

שילוב של חוויה גיאוגרפית, והיסטורית דרך טיול  והימצאות במקום אחר שהוא לא הבית,  תוך כדי לימוד תכנים

מרתקים וחדשים הנוגעים במציאות היומיומית.

חנות