חזרה לרשימת מאמרים
פורסם על ידי: שירן רז קטגוריה מערכות יחסים תגובות: 0 תאריך פרסום:06/05/2017

7 סימנים לזהות אם אדם מסוים באמת מחבב אותך

רובנו אוהבים להרגיש אהובים או לפחות כאלו שמגיבים אליהם טוב יותר מאשר לאחרים, התחושה טובה לאגו הבריא ולביטחון העצמי שאנחנו אנשים אטרקטיביים, לפעמים גם יש אדם ספציפי שחשוב לנו לדעת אם הוא מחבב אותנו, בין ככה או אחרת ישנהאפשרות לזהות רק בהתבוננות בכמה סימנים

1.כימיה טובה בשיחה

אינטראקציה יזומה של הצד השני, הוא מגיב, ערני, יוזם בשיחה, מעלה רעיונות, קשוב מאוד, יש תחושה של זרימה והיא מלווה בחוויה שאתם מבינים אחד את השני, אין תחושת זרות, אלא משהו מוכר, תנועות הגוף פתוחות ומשוחררות, אין חשק לברוח, יש עניין, סקרנות, בלי מאמץ, הכל מרגיש טוב ואפילו תחושת הזמן נעלמת. סימן שהאדם מולך מחבב אותך.

2.מגע קל

אם ראיתם נערים בהפסקות בבית הספר, בטח הבחנתם כיצד הם מתגופפים ביניהם הדבר ניראה על סף התקוטטות או מריבה, כאשר בפועל הם בעצם מביעים דרך משחק חברי, חיבה וקירבה, גם חברים שלא נפגשו הרבה זמן נוטים להתחבק ליצירת קירבה גם ללא כוונה רומנטית או מינית.

מגע משדר קירבה ואנו רוצים לגעת באנשים שאנחנו מחבבים. שימו לב, לנגיעות קלות על היד, הכתף, הרגל ואף רכינה קדימה ומתקרבת עם פלג גוף העליון של האדם מולכים. חישבו על עצמכם אם התקרבתם או נגעתם נגיעה קלה במקרה במישהו והוא נסוג או התרחק ממכם? או הפוך. נגיעות קלות מעידות על רצון בקרבה, לאו דווקא רומנטית.

3.קשר עין

כמה פשוט, ככה עוצמתי, מבט ישיר בעיניים מפעיל בצורה כל כך חזקה את התת מודע שלנו, מכיוון שזהו אינסטינקט הישרדותי עתיק יומין עוד מהתקופה שהיינו חיים ביערות והיינו צריכים לזהות סכנה, לדעת אם “לברוח או להילחם”, כולנו מאוד רגישים למבט ישיר בעיניים, וקשה עד בלתי אפשרי להתעלם מכך. לכן, אם יש מבט עיניים הדדי עם אדם אחר וזה גורם לכם לתחושה נעימה, סימן שהוא מחבב אתכם.

4.יחס של כבוד

אם לאורך זמן ובעקביות אדם מסוים התייחס אליכם בצורה לא טובה לא מכבדת או לא מתחשבת, ולא משנה מה הסיבה או המצב, אדם זה אינו מחבב אתכם ובטח לא מעריך.

הצטרפו בחינם! לאלפים שכבר קוראים פעם בשבוע את הניוזלטר של שירן רז

ניתן להסיר בכל עת

5.חוסר נוחות מתקבלת

אם אתם נמצאים אם אדם מסוים והסביבה שבה אתם נפגשים לא בדיוק אידיאלית, אולי האוכל במסעדה לא להיט, יש בעיית חנייה באיזור, אולי רעש חזק מידי, או הפרעות אחרות ובכל זאת הוא מתעלם מהסביבה ולא מקטר, זועף, כועס, לא מרוצה ממה שקורה לו, ובכל זאת מתמקד בשיחה, סימן שהוא מחבב אתכם.

6.אמת או שקר

אף אחד לא אוהב שקרים, ולא שמסתירים ממנו מידע, גם אף אחד לא אוהב להגיד את האמת כל הזמן, ההבדל הוא כי לעיתים יש שקרים שהם מתוך כוונת זדון או רמייה ובכך הם פוגעים מאוד בצד השני, נזק ישיר או עקיף. ויש שקרים שנועדו להגן ולשמור עליכם, אדם שמחבב אתכם לא יפגע בכם בהסתרת מידע, יבחר מה להגיד ואיך להגיד באופן שזה יעזור לכם לקבל את האמת בצורה הטובה ביותר.

7.מחמאות עם משמעות

יש הבדל בין אדם הנותן מחמאות כנות ואמתיות לבין מחמאות שאין להן שום ערך מלבד מניפולציה או רצון אגואיסטי להראות טוב בעיני הסביבה, אם אדם נותן לכם מחמאות שמראות כי הוא מעריך את ההיבטים החשובים של הדמות והאישיות שלכם, אז יש סיכוי טוב שהוא מחבב אתכם.

הכותבת, שירן רז, היא יועצת אסטרטגית רגשית בינלאומית לאנשים פרטיים וארגונים. מחברת הספר “היהלום”. מעוניינים לשאול את שירן שאלה? שלחו לה הודעה בדף הפייסבוקשלה. לרכישת הספר “היהלום” מאת שירן רז

חזרה לרשימת מאמרים

רוצים להתעדכן בעוד תכנים, הרשמו לניולזטר ותקבלו עדכונים לפני כולם.

ניתן להסיר בכל רגע*ניתן להסיר בכל עת

להרשמה לניוזלטר של שירן רז