חזרה לרשימת מאמרים
פורסם על ידי: שירן רז קטגוריה אסטרטגיה רגשית תגובות: 0 תאריך פרסום:14/03/2017

5 דרכים להפוך את עצמכם ליותר מושכים

אנשים מושכים הם כאלו שאנחנו חושקים להיות במחיצתם, יש משהו בהתנהגות שלהם, בתכונות האופי או מאפיינים במראה החיצוני, שהופכים אותם למושכים בעינינו. המשיכה הזו יכולה לגרום לנו לרצות ללמוד מהם, לצפות בהם, לקבל מהם השראה או לפתח קשר רומנטי.

לפעמים, אנחנו נמשכים לאנשים שהם לכאורה “הטיפוס” ההפוך לגמרי ממה שאנו אוהבים, ואף נדמה שדווקא החוסר הגיון הזה מביא אותנו למשיכה עזה עוד יותר.אם ככה מה מאפיין אנשים מושכים:

1.נינוחים מאוד עם עצמם

מרגישים את זה באנרגיה שהם פולטים לסביבה, בחוסר מאמץ שלהם להרשים אחרים ובאותה נשימה בתנועות גוף המביעות זקיפות ואפילו קצת מיסתורין הנובע מתוך עולם פנימי אישי שלהם שהם מאוד אוהבים. הם מאוד בטוחים ברצונות שלהם וברור להם שזה נורמלי וטבעי לדבוק בהם, ההחלטיות והבהירות בכוונות שלהם יוצרת – חוצפה מתוקה שמאתגרת את הצד השני.

הנינוחות גם יוצרת ספונטניות, זרימה, קלילות, משדרים ש”הכל בסדר” – תכונה שכיף מאוד להתחבר אליה.

טיפים:

לקבלת התכנים במייל אישי

"תוכן טוב הוא מצרך. תוכן מצויין הוא נדיר"
  • תבדקו את מידת הספונטניות שלכם ואם היא לא גבוהה תבקשו מבני משפחה או חברים להמשיך ולנסות להפתיע אתכם, באמונה שאתם תלמדו להגיב בקלילות.
  • פעילות גופנית עוזרת בחיזוק הגוף ובכך יוצרת מאנך בטוח וזקוף יותר של הגוף
2. מתעסקים בעיקר ולא בטפל

אין בהם ביקורת, רכילות או שתלטנות – אנשים מושכים הם כאלו שחושבים על דברים מהותיים, אמיצים, שוברי מוסכמות, פורצי דרך, אין להם זמן או רצון “לחפור” על מה שהיה, ולכן הם משתעממים בקלות כאשר נושאי השיחה הם שטחיים.

הם לא עושים דרמות כאשר חברים או קרובים לא לוקחים אותם בחשבון באירוע חברתי, לא מתאבלים על דברים שנגמרו, לא מייסרים עצמם על כישלונות, יכולים להביע רגשות שלילים אך ממשיכים הלאה ולא נתקעים, פניהם תמיד קדימה.

טיפ: בדקו את עצמכם לאורך יממה שלמה, כמה מתוך המחשבות והמילים ממוקדות בעבר וכמה בהווה ובעתיד. נסו לתרגל מחשבות על הודייה, בנוסף רישמו את תתעדו בתשומת לב, פרטים הקורים ברגעים אלו בחייכם.

להצטרפות חינם לערוץ הטלגרם
לחצו כאן
3. הופעה

הופעה היא מקבץ המאפיינים הבולט ביותר שמבדיל אותנו משאר העולם.

ההופעה עשויה להביא אנשים לרצות להכיר אתכם, אנשים מושכים אוהבים את סך כל המראה שלהם גם אם אינו מושלם (טוב, למי כן) רק שהם מקבלים את החוסר מושלמות, בשלמות. הם יודעים מה בגופם “עושה את זה” ולרוב מבליטים או משתמשים בשעת הצורך, כמו עינים עמוקות, שיער שופע, מבט ילדותי ותמים, כפות ידיים, נמשים ועוד ועוד..

אנשים מושכים גם מבטאים עצמם דרך לבוש ייחודי להם,  שימו לב כי אנשים לא מושכים נראים מוזנחים ולא אסתטיים ובכך הם לא מציגים את עצמם באופן ראוי ובטח לא מושכים. חשוב לציין שלא מדובר דווקא בלבוש יוקרתי אלא בסגנון ייחודי המעיד על מי שאתם.

טיפים:

  • איך אתם מתלבשים? כמה שיניתם את הסגנון שלכם בשנים האחרונות? מה גרם לשינוי?
  • מה אתם הכי אוהבים במראה שלכם? חישבו על כך לפחות פעם ביום או לפני פגישה חשובה.
  • למצוא סגנון שיבטא אתכם, בדקו ובחרו את איכות ותחושת הבדים והגזרות המתאימות למבנה הגוף שלכם. האינטרנט מלא בסטלייסטים המחלקים עצות רבות ושוות חינם.

4. הצלחה

אנשים מושכים לא חייבים להיות מצליחים במושגים של העולם המערבי (מעמד, תהילה וכסף), הם אומנם יכולים להיות מושכים אך הם אינם ערובה לכך! כך שאפשר להתרווח רגע על הכיסא, גם אם טרם השגתם את התהילה, הכסף או המעמד אתם יכולים להיות מושכים.

הצלחה היא אנרגיה המתפרצת מבפנים החוצה והיא יושבת על בטחון עצמי שנבנה עם השנים, בין אם תחביב שפיתחתם, כשרון מולד או ידע רבגוני שרכשתם.

אנשים מושכים משדרים הצלחה תוך כדי שהם משתפים או מגיבים בידע הקיים אצלם, הם ניראים מקצועיים רהוטים ואמינים, הם מעמיקים במגוון תחומים בדרך קבע או בעלי תשוקה למה שהם עושים או מדברים, הם נראים מלאי חיוניות, חולקים את הידע שלהם מבלי לפחד, יש להם דרייב רוצים לגמוע את העולם. כך הם מאוד מושכים.

טיפים:

  • יש לכם תחביב? אם לא, מצאו לכם
  • איזה נושאי שיחה מעניינים אתכם? לדוגמה: תרבות, אמנות, מוזיקה, ספורט, אסטרולוגיה, נושאים חברתיים, פוליטיקה, היסטוריה, מדע, עסקים, קניות, פסיכולוגיה, מודעות עצמית, בעלי חיים, טיולים, מכוניות, העבודה שלכם, אופנה, אקטואליה, ספרות, אנשים ויחסי אנוש ועוד..
  • תעמיקו בנושאים האלו.
  • הישארו סקרנים, לימדו תמיד. אנחנו בעולם אינטרנטי בו הידע נמצא בכל מקום על כל נושא
5. נעימי הליכות, בהקשבה וחיבה לאחרים

אנשים חצופים גסי רוח ושלילים כאלו שמתנהגים בצורה לא מנומסת, פוגענית, מביכים את החברים שלכם בפומבי עם ההערות גסות הם אנשים שאיננו רוצים להיות לידם. אף אחד לא אוהב להיות עם מישהו חצוף, קולני, פוגעני.

אנשים מושכים נמצאים בהקשבה אקטיבית, מכבדת וחיובית לסביבה, גם אם יש מצבים שבהם הם לא מסכימים עם מישהו, או רואים דברים בצורה אחרת ממישהו אחר, הם יצליחו לווסת את התחושות הלא נעימות ולפעול בצורה “קרה” עד יעבור זעם, או שימצאו את הדרך להסביר את עצמם מבלי לעקוץ או לפגוע בצד השני.

אנחנו אוהבים אנשים שאוהבים אותנו, ממקום יציב ולא תלותי. התנהגות כזו היא סופר מושכת.

טיפ: שימו לב לתגובות שלכם כאשר דבר מה לא מוצא חן בעיניכם, בדקו אותם שוב לאחר שנרגעתם ושאלו את עצמכם האם הייתם משנים דבר מה, אם כן- שנו. ואם לא כנראה שההתנהגות שלכם מושכת את האחרים.

לסיכום, אם מתוך הרשימה מצאתם דבר מה שאינכם עושים, תמיד זה זמן טוב להתחיל את השינוי.

 שירן רזיועצת אסטרטגית רגשית בינלאומית לאנשים פרטיים וארגונים. מחברת הספר “היהלום”למידע מלא אודות הספר, ורכישתו >>> הקלק כאן

מעוניינים לשאול שאלה? שלחו לה הודעה בדף הפייסבוק שלה.

חזרה לרשימת מאמרים
חנות