חזרה לרשימת מאמרים
פורסם על ידי: שירן רז קטגוריה אסטרטגיה רגשית, עסקים תגובות: 0 תאריך פרסום:31/03/2018

כיצד להישאר חיובי בעבודה?

לפעמים לשמור על אופטימיות או חיוביות בעבודה יכול להיות קשה ומאתגר, בשל אינספור סיבות. עם זאת, כדי לשמור על מקצועיות ומקום העבודה שלנו, חשוב מאוד שנלמד כיצד להעלות את המצב רוח כשצריך ואילו כלים פרקטיים צריך לסגל אשר יעזרו לנו ב”שעת משבר”.

להלן מס’ טיפים פשוטים שיוכלו לעזור לכם:

לחייך ולומר דברים חיוביים

חיוך אמיתי! חיוך אמיתי ישלח למוח שלכם אותות חיוביים, כך שתתחילו לראות דברים בצורה חיובית יותר. כדי לשמור על גישה חיובית זו, נוכל גם להשתמש במשפטים, כמו: “נשמע נהדר”, “אני אשמח” ו”תודה לך “. פעולות קטנות אלו יעזרו לנו לראות את הטוב שבדברים. כמו כן, הבעת הערכה לאחר בסביבת העבודה יעזור לנו להישאר חיוביים למשך היום.

בניית קשרים עם עמיתים לעבודה

אתם לא צריכים להיות החברים הכי טובים עם עמיתים לעבודה, אתם גם לא צריכים שהם יידעו כל פרט על חייכם. עם זאת, בעל מערכת יחסים ידידותית ומכובדת עם עמיתים לעבודה שלך, מנהלים ואחרים יהפכו את העבודה שלך לחיובית יותר. זכרו, אתם רואים את האנשים האלה לפחות 40 שעות בשבוע וזה יותר ממה שאתם רואים את החברים האמיתיים שלכם. לכן, טיפול בהם בצורה יפה תקל על חייכם.

לקשט את השולחן שלכם

אתם מבלים את רוב הזמן במשרד ליד השולחן שלכם. לכן, לקשט את שולחן העבודה שלכם עם תמונות של הקרובים שלכם (משפחה, חברים, חיית מחמד וכו’) , מזכרות ממקומות שבהם ביקרת וכרטיסי מוטיבציה. אתם גם יכולים להביא ספל קפה משלכם, כמה צמחים או פוסטרים של הסרטים האהובים עליכם.

לקבלת התכנים במייל אישי

"תוכן טוב הוא מצרך. תוכן מצויין הוא נדיר"

בקיצור, כל מה שיהפוך את מרחב העבודה שלכם לנוח יותר ונעים יותר, ובכך אתם תרגישו מאושרים יותר, מה שעלול להגדיל את המוטיבציה שלכם.

ללמוד משהו חדש

תמשיכו להשקיע בעצמכם ולנסות ללמוד משהו חדש, זה יגרום לכם להרגיש שאתם מתקדמים.  אתם אפילו לא צריכים להוציא הרב כסף כדי להשתתף בשיעורים, סמינרים או סדנאות עבור זה.

תוכלו פשוט לנסות שיעורים מקוונים או סרטונים ב- YouTube כדי לשפר את היכולות שלכם. בנוסף,  אם תרצו, תוכלו בעצמכם לשתף את הידע שצברתם עם אחרים ולנסות ללמד אותם מיומנות חדשה.

להצטרפות חינם לערוץ הטלגרם
לחצו כאן

תגמלו את עצמכם

תגמלו את עצמכם על כל מטרה שהשגתם או משימה שכבר השלמתם.

אתם יכולים לתת לעצמכם פינוקים קטנים כמו; לאכול את המאכל האהוב עליכם אחר הצהריים, לראות סרט חדש אחרי העבודה או לקנות ארנק, או מכנס חדש, או אפילו סתם מוצר שכבר השתוקקתם לרכוש כבר הרבה זמן.

ברגע שתתנו לעצמכם מתנות קטנות אתם גורמים לעצמכם להרגיש יותר גאים, ובכך, מגדילים את ההערכה העצמית שלכם, וכמובן להישאר חיוביים.

 

מקווה שהתוכן הועיל ושתוכלו לאמץ לפחות טיפ אחד להמשך הדרך!

 

באהבה גדולה,
שירן רז

חזרה לרשימת מאמרים
חנות