חזרה לרשימת מאמרים
פורסם על ידי: שירן רז קטגוריה אסטרטגיה רגשית, יזמות תגובות: 0 תאריך פרסום:26/08/2017

תפסיקו לחיות בקופסאות, תתחילו לחיות ברשתות❗️

לא מספיק שהמוח הגברי, האנליטי השתלט על העולם מאז המהפכה התעשייתית, הלחץ וקצב השינויים במאה ה 21 מוסיפים לנו עוד, ללא רחמים, לחשוב בקופסאות.
אנחנו גם חיים בתוך קופסאות, הרגע אתם קוראים מלל זה מתוך קופסה, נוסעים בקופסה, עובדים מול קופסה, מנהלים קשרים מתוך קופסה, טסים מארץ לארץ בתוך קופסה, והבית שלכם בתוך קופסה וכך הלאה והלאה..
בנוסף, לכל אחד מאיתנו יש קופסאות ייחודיות רק לו, שנמצאות בתוך המוח.
ועל כל אחת מהן יש כותרת אחרת; כל אחד לפי השקפת עולמו בונה כותרות לקופסאות.

ומה תפקידם

בכל פעם שמשהו קורה אנחנו מהר שולפים את הקופסה ומוציאים ממנה כל מה שהתאמצנו בעמל רב להכניס, ניסיון, מחשבות, מסקנות.. הכל באותו הנושא של הקופסה. אתם המתייגים.
אנחנו סלקטיביים וקנאים לגבי הקופסאות שלנו.
יש גם קופסאות ריקות וקופסאות שמורות שלא ניתנות לצפייה מחודשת, הן לרב מעלות אבק ובסוף מתפוצצות מחוסר טיפול (חלק מהתופעות של ההתפוצצות זה ; חרדה דכאון ומחלות שונות) אנחנו מאוד אוהבים את הקופסאות כי הן שלנו ואנחנו מאמינים במה שיש בהן מאוד. שזו האמת היחידה הטובה לנו.

מה הבעיה

שאי אפשר ליצור מציאות חדשה עם אותן הקופסאות ולכן צריך לשנות את הלך הרוח והמיינד לרשת!
אם בכל בעיה נשלוף את הקופסאות ונוציא מהם שוב ושוב את מה שכבר השתמשנו בעבר, ניצור שוב ושוב את אותה התוצאה. זה טוב במקרים שאתם רוצים לקבל אותה ולא במקרים שאתם רוצים תוצאה אחרת.

מה לעשות

לטוות רשתות שבהן הכל קשור להכל ואפשר לחבר אותן ולשמר אותן באמצעות אנרגיה מופלאה שנקראת – רגשות.
זהירות
אין צורך לזרוק את הקופסאות לפח, אלא לחבר ביניהן שכל אחת מהן תיהיה נקודה על הרשת כולה. לא להחביא לא להסתיר אף אחת, כי בסוף כולן חשובות לעכשיו ולהמשך.

איך עושים את זה

עושים דברים אחרים, יוצרים גירויים חדשים למוח, מחפשים, מוצאים ועושים תחביבים, רוכשים ידע חדש, נחשפים למקומות חדשים, עושים דברים אחרת, מעזים, שואלים שאלות, צוחקים, נחשפים, משתפים, מתאהבים, נפגעים ושוב מתאהבים, משתעשעים, לוקחים דברים בפרופורציה, ובעיקר מוכנים לחיות את החיים על הצבעוניות שלה.
החיים ברשתות בטוחה יותר, יעילה יותר ובעיקר מהנה יותר ????????????
יש לכם עוד רעיונות? שתפו…
חזרה לרשימת מאמרים