אודות שירן רז

שירן רז – יועצת אסטרטגית רגשית

שירן רז בוגרת תואר ראשוןB.A  בכלכלה וניהול, כלכלנית מצליחה בהכשרתה, כיום עוסקת כמלווה אישית בעולם העסקי, בישראל ומחוצה לה.

פיתחה את מודל הספירל המסייע לאנשים להתבונן במציאות, להתחבר לכוחותיהם, ולעשות את הצעדים הדרושים כדי לחולל בחייהם שינוי עמוק ומשמעותי. בעשור האחרון בנתה לעצמה מוניטין גבוה ומגוון דרך פעילות ענפה במקומות שונים בעולם, כגון: ארצות הברית, רומניה, קנדה, פינלנד, יוהנסבורג, קייפטאון, קוסטה ריקה, שוויץ, ווייטנאם, וכמובן ישראל.

עם לקוחותיה נמנים אנשים המשפיעים על סדר היום, והיא מוזמנת לפאנלים רבים, בערוץ הכנסת ובאתרי החדשות השונים.

יכולותיה וכישרונה להבין לעומק ובבהירות סיפורי חיים של אנשים התעצמו ופרחו. בעקבות כך כתבה את ספרה המצליח "היהלום", אשר משמש רבים להכוונה בחייהם האישיים והעסקיים.

שירן רז מלווה באופן פרטי ומעבירה הרצאות וסדנאות על נושאים מגוונים ושונים כמו: יזמות, עסקים, מערכות יחסים, יצירתיות, וכו'. נושאים חשובים והכרחיים כדי להתקדם ולהתפתח בכל תחום אפשרי.

השיטה שלה

שיטת הליווי של שירן רז הוכחה כיעילה בעשור האחרון בו ליוותה מאות אנשי עסקים, ארגונים, פוליטיקאים בתחומים מגוונים. הגישה מבוססת על חוויות אישיות עמוקות והשקה לתחומים מגוונים כגון: פסיכולוגיה, ניהול, פילוסופיה, אימון, חקר תרבויות שונות.

הייחודיות שלה באה לידי ביטוי ביכולת למפות את מצבו של הפרט או הארגון, כמעט ללא הסתמכות על העבר, הבנה של המציאות האובייקטיבית בו הוא נמצא והבנה של הסביבה על כל המשמעויות שלה.

בכך ישנה אפשרות פרקטית לנווט את דרכנו להצלחה, ולוודא כי המטרה אליה אנו שואפים אכן ריאלית. היא מסייעת במקרים בהם יש תחושה של חוסר סדר, משבר ותקיעות – בארגון, בחברה, בעסק ובתחום האישי – להם היא מצליחה לתת ניתוח ופתרון ריאלי.

כמו כן, שיטתה מונעת מרבדים תת הכרתיים עמוקים, בעזרתם היא מנתחת מהלכים עתידיים, ובכך מסייעת בהיערכות למשברים במהלך הדרך.

המודל

מודל הספירל הינו מודל חוצה תרבויות וזאת משום שהעולם שלנו הופך להיות גלובאלי, קטן וזמין יותר, הכל נגיש, מהיר ומשפיע על כל החלטה שאנו לוקחים. המודל מותאם לאותן מהירויות, רבגוניות ועומסים בהם אנו נתקלים.

 

 

 

 

ייעוץ אסטרטגי רגשי מחייב הבנה של החשיבה העמוקה והמניעים הבלתי נראים לעין. מחייב הבנה של תחומים שונים, ולא מיקוד בהבנה נקודתית.

 

שלכם,

כבר נרשמתם לאירוע הבא שלי?
 
כבר נרשמתם לאירוע הבא שלי?